Do oferty VisitZakopane dołączyły kolejne apartamenty w świetnych lokalizacjach. Każde z nich urządzone jest w nowoczesnym stylu a elementy wystroju nawiązują do Tatr. Nasze nowości polecają się na nadchodzące wakacje!

Apartament Koral: zlokalizowany w centrum Zakopanego, jest to idealne miejsce do wypoczynku dla 6 osób. W skład apartamentu wchodzą: dwie sypialnie z łóżkami małżeńskimi, salon z wyjściem na taras z ogrodem, aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienka i miejsce garażowe. Dodatkowym atutem jest dostęp do strefy SPA.

 

Studio Skipass: klimatyczne studio, które znajduję się przy Krupówkach. W skład studia wchodzi duży pokój z łożem małzeńskim, TV, WIGI, rozkładana sofa, aneks kuchenny i łazienka z kabiną prysznicową.

Studio Slalom – mieści się w tym samym budynku co apartament Skipass, dzięki temu przy większej liczbie osób można wynająć oba studia. W skład studia wchodzi: słoneczny pokój z łóżkiem małżeńskim, rozkładaną sofą, TV, WIFI, aneks kuchennym w pełni wyposażonym, łazienka z kabiną prysznicową.

 

Zapraszamy do rezerwacji!