messages.ubezpieczenie
Nagła zmiana planów?
Ubezpiecz swoją rezerwację!


Nagła zmiana planów? Ubezpiecz swoją rezerwację!We współpracy z SIGNAL IDUNA oferujemy Państwu możliwość ubezpieczenia na wypadek niespodziewanej rezygnacji z pobytu. Ubezpieczenie anulacji rezerwacji noclegów pozwoli zabezpieczyć poniesione wydatki na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

Ubezpieczyciel dokona zwrotu do 100% poniesionej opłaty w przypadku rezygnacji z pobytu zgodnie z powodami opisanymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Zakres ubezpieczenia obejmuje nieprzewidziane zdarzenia losowe ubezpieczonego, współtowarzyszy pobytu oraz osób bliskich. Można również rozszerzyć ubezpieczenie o ryzyko związane z następstwem chorób przewlekłych (kod CP), zachorowania na COVID-19 (CV) oraz zachorowania na COVID-19 i kwarantanny (CQ). Zachęcamy do wykupienia najszerszego wariantu ubezpieczenia CP+CQ.

Zawarcie umowy ubezpieczenia może nastąpić w dniu dokonania rezerwacji noclegów lub w dniu wpłaty zaliczki, w zależności co było wcześniej.Jak wykupić ubezpieczenie?

1. Zarezerwuj pobyt w apartamentach VisitZakopane.pl

2. Po dokonaniu rezerwacji przejdź na stronę Ubezpieczyciela TUTAJ lub klikając w baner poniżej.

3. Wybierz interesujący Cię wariant ubezpieczenia, uzupełnij dane i dokonaj wpłatyWYKUP UBEZPIECZENIE OD ANULACJI REZERWACJI

Przed wykupieniem ubezpieczenia zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia

Uwaga: dokonując ubezpieczenia należy wskazać w polisie, czyli ubezpieczyć wszystkie osoby, które będą z Państwem zakwaterowane jako współuczestnicy podróży. W polisie całościową kwotę rezerwacji dzieli się przez liczbę współuczestników, aby uzyskać cenę jednostkową, jeżeli nie jest wskazana na umowie rezerwacji.