Voucher Prezent na każda okazję!
Sylwester
Apartament AquaPark Lux
Dom Nam Zatoką
Góral Tour
Teatr Witkacego

Praca w VisitZakopane.pl

VisitZakopane.pl to nowocześnie zarządzana firma, będąca liderem w branży wynajmu apartamentów wakacyjnych. Nasze ponad 15-letnie doświadczenie we współpracy z właścicielami oraz przyjeżdżającymi gośćmi sprawiło, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie zarówno wynajmu, jak i sprzedaży apartamentów pod inwestycje. To, co nas wyróżnia, to najwyższa jakość obsługi klienta.

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Warszawie osób na stanowisko:
Asystent w dziale sprzedaży i marketing

Opis stanowiska:

  • odpowiadanie na bieżące zapytania klientów w formie telefonicznej i mailowej
  • współpraca z portalami rezerwacyjnymi
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i właściwej komunikacji
  • udział w działaniach marketingowych na portalach internetowych i w mediach społecznościowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • wsparcie działu sprzedaży i marketingu w bieżących działaniach

Wymagania:
  • umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność wyboru priorytetów
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w grupie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • po okresie próbnym możliwość przedłużenia umowy
  • szkolenia i system benefitów
  • ciekawe zadania z zakresu marketingu, nieruchomości, social media
  • laptop i telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie na adres bartek@visitzakopane.pl swojego CV ze zdjęciem oraz odpowiedzi na pytania:
- Dlaczego chcesz pracować w VisitZakopane.pl?
- Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie?
- Jaką wartość dodaną oferujesz?

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dotacja UE