Voucher Prezent na każda okazję!
Sylwester
Boże Narodzenie
Apartament AquaPark Lux
Dom Nam Zatoką
Góral Tour

Praca w VisitZakopane.pl

Jesteśmy dynamicznie zmieniającą się firmą, obsługującą Gości w ponad 100 apartamentach hotelowych w Zakopanem, dlatego wciąż poszukujemy pracowników do naszego zespołu.

JEŚLI:
•    chcesz pracować w firmie, w której zawsze dużo się dzieje
•    swobodnie prowadzisz rozmowy na infolinii
•    lubisz doradzać innym przy dokonywaniu wyborów
•    marzysz o pracy, w której czasami „wyrwiesz się z biura”
•    nie przeraża Cię kontakt z ludźmi z różnych stron świata
•    a praca na zmiany daje Ci poczucie swobody w planowaniu wolnego czasu

KONSULTANTA ds. obsługi Gości apartamentów hotelowych w Zakopanem

NA CO DZIEŃ BĘDZIESZ:
•    prowadzić bezpośrednią i telefoniczną obsługę Gości w naszym biurze (check in/out, prowadzenie rozliczeń na kasie fiskalnej, wystawianie faktur, zarządzanie rezerwacjami w systemie internetowym)
•    pomagać poszukującym noclegu i ciekawego wypoczynku w wyborze apartamentów zgodnych z ich oczekiwaniami
•    współpracować z rezydentami naszych apartamentów
•    realizować działania marketingowe
•    wykonywać bieżące zadania

ZATEM JEŚLI:
•    akceptujesz pracę w systemie zmianowym i dyżury w niektóre weekendy (jesteśmy otwarci dla klientów 7 dni w tygodniu od 08.00 – 22.00)
•    umiesz nawiązać relacje, efektywnie się komunikować i podtrzymać kontakt z Gościem;
•    znasz język angielski w stopniu pozwalającym na porozumienie się z Gościem
•    jesteś osobą zorganizowaną, odpowiedzialną i masz energię w działaniu

TO ZNACZY, ŻE WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY!

OFERUJEMY:
•    pracę w niewielkim, zgranym zespole
•    możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
•    umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem i premią
•    obiady pracownicze podczas dyżurów dłuższych niż 8 godzin pracy
•    oraz inne dodatki i atrakcje

Wyślij swoje cv lub zadzwoń do osoby prowadzącej dla nas rekrutacje:
Magdalena Wołkowicz – HR Partner
biuro@magdalenawolkowicz.pl
+48608321293

Dotacja UE