Voucher Prezent na każda okazję!
Apartament AquaPark Lux
Dom Nam Zatoką
Góral Tour

Karta VisitZakopane.pl

Karta VIP CardW końcu masz wolne! Możesz z rodziną lub przyjaciółmi wyrwać się na wyczekiwany urlop w góry. Wybrałeś Apartament w VisitZakopane. Doskonały wybór!

Jedziesz z lotniska? - nie martw się o transport, pomożemy Cię w organizacji podróży. Gwarantujemy tani i bezpieczny transport w firmie Transfers.pl, która odbierze Ci z terminala i zawiezie pod sam apartament, pomoże wnieść bagaż, profesjonalnie zaopiekuje się Wami.

Dojechaliście na miejsce. Jest dobrze. Jest bardzo dobrze! Ale zaczyna burczeć Wam w brzuchach... trzeba coś zjeść, coś wypić. Bierzesz więc w ręce Kartę Rabatową VisitZakopane i wychodzisz w miasto. Masz do wyboru trzy wyjątkowe miejsca, gdzie dobrze zjesz i wypijesz, gdzie nacieszysz oko regionalnym wystrojem wnętrza, gdzie miło spędzisz czas w gronie Rodzinnym czy Przyjaciół. A o to przecież chodzi.

Wybieracie każdego dnia inne miejsce: jednego dnia będzie to Regionalna Karczma Szymaszkowa, dodatkowo z kącikiem zabaw dla dzieci i specjalnie dla nich skomponowanym menu.

Kolejnego dnia w Chacie Zbójnickiej oprócz przepysznych dań regionalnych będziecie cieszyć się tradycyjną góralską muzyką i klimatem podtatrzańskim. Nie bierzcie własnego samochodu, odpocznijcie i napijcie się wieczorem grzanego wina! - będzie Was wozić Radio Taxi Tatry, wystarczy jeden telefon i nie zgubicie się w Zakopanem i okolicach!

Jednak nie tylko chlebem żyje człowiek. Dla dorosłych nieodzowne jest zakosztowanie wysokiej kultury i jednocześnie dotknięcie historii Zakopanego - zrobicie to wybierając się do Teatru Witkacego. Spacerując zaś po Krupówkach nie zapomnijcie o pamiątkach dla siebie i najbliższych. Najlepszy wybór rękodzieła polskiego (chińszczyznę tolerujemy jedynie w restauracji) i przemiłą obsługę znajdą Państwo u Fajkosza.

Dla pragnących intensywniejszej rozrywki zaplanowaliśmy jazdę na meleksach, które możecie wynająć w renomowanej firmie Snowdoo Academy.

Po dniu pełnym wrażeń, spragnieni wytchnienia i regeneracji sił koniecznie musicie wybrać się do Groty Solnej, pooddychać morskim najodowanym powietrzem i ściągnąć klimat nadmorski do stolicy Tatr. I gdzież Wam będzie lepiej niż u nas, w Zakopanem.

Serdecznie zapraszamy.

Regulamin VisitZakopane.pl VIP Card 

Dotacja UE