Gdzie w Małopolsce warto wyjechać na weekend? Oczywiście do Zakopanego! Tu, wśród mnogości atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Dobrze jednak zawczasu pomyśleć o rezerwacji noclegu – to w końcu bardzo popularna miejscowość.

Gdzie najlepiej zatrzymać się z rodziną?

Opcji jest kilka, jednak najbardziej komfortowym rozwiązaniem jest rezerwacja apartamentu. Duża, w pełni wyposażona przestrzeń zapewni wam idealne warunki do wypoczynku. Na własny użytek zyskacie nie tylko sypialnie (osobne dla was i dla dzieci), ale również pokój wspólny i kuchnię, gdzie będziecie mogli spędzić czas w gronie najbliższych: nic bardziej nie zbliża rodziny niż wspólne posiłki i rozmowy.

Boicie się kosztów? Wystarczy porównać wydatki związane z wynajęciem apartamentu w Zakopanem z wydatkami związanymi z wynajęciem pokojów dla całej rodziny. Porównajcie też komfort wypoczynku, przestrzeń i możliwości związane ze wspólnym spędzaniem czasu. Apartamenty zapewniają też większą prywatność – macie do dyspozycji właściwie w pełni wyposażone mieszkanie, w którym możecie poczuć się w pełni swobodnie.

Lokalizacja jest ważna

Chcecie się zatrzymać w centrum miasta, a może raczej na jego obrzeżach? Wybór lokalizacji jest bardzo ważny, dlatego zawczasu się nad tym zastanówcie, biorąc pod uwagę cel waszego wyjazdu i sposób spędzania czasu.

Atrakcje Zakopanego

Rodzinny weekend w Zakopanem można spędzać na wiele sposobów: spacer nad Morskie Oko, wędrówki tatrzańskimi szlakami górskimi, wizyta w parku linowym to tylko niektóre z atrakcji, które sprawią przyjemność zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Warto też choć jeden wieczór spędzić w mieście, udać się do karczmy regionalnej, spróbować lokalnego jedzenia, posłuchać kapeli na żywo – po prostu poczuć klimat miejsca.

Wyjeżdżajcie z bliskimi!

Rodzinne wyjazdy są najprzyjemniejsze. Mimo iż początkowo może się wydawać, że rodzicom trudno będzie wypocząć, mając pod opieką dwójkę dzieci, z kolei nastolatkom, że 3 dni spędzone ze „staruszkami” to raczej „męczarnia” niż frajda, to jednak koniec końców wszyscy są zadowoleni z tego, że nareszcie mają czas tylko dla siebie w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce.