Od 10 lat specjalizujemy się w wynajmie apartamentów w Zakopanem i okolicach. Nie wiemy czy wiecie, że w swojej ofercie posiadamy również perełkę jaką jest nasz Dom Nad Zatoką w Pucku! Domek mieści się zaledwie 200 m od plaży. Jest to idealna alternatywa dla osób, które chcą zmienić góry na morze. Puck to świetne miejsce do odpoczynku dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Puck, położony jest tuż nad Zatoką Pucką, Do Trójmiasta jest tylko 30km od Trójmiasta ( Gdyni, Sopotu, Gdańska). Samo miasto jest  idealne  do uprawiania: żeglarstwa ( turystycznego i regatowego), windsurfingu, kitesurfingu. W Pucku znajduję się również dużo ścieżek rowerowych, którymi bezpiecznie można poruszać się na jakąś wycieczkę. Wieczorami można przejść się wzdłuż brzegu zatoki, po molo, wzdłuż klifowego wybrzeża.

Domek jest w pełni wyposażony, dzięki czemu można poczuć się jak we własnym domu. Aneks kuchenny jest w pełni wyposażony, w salonie znajduję się kominek, TV SAT, radio, Internet WiFi, pościel oraz ręczniki. Na przestronnym tarasie znajduję się komplet mebli ogrodowych a także grill. W domku na piętrze, znajdują się dwie sypialnie oraz łazienka z kabiną prysznicową.

W czerwcu mamy bardzo promocyjne ceny, dlatego jakby ktoś chciał zamienić góry na morze – zapraszamy! www.domnadzatoka.pl