Już za klika dni wszystkie mamy będą obchodziły swoje co roczne święto czy Dzień Matki, który wypada na 26 maja. W ten szczególny dzień każdy chce obdarować swoją mamę czym szczególnym i niezapomnianym. A co może być wyjątkowym prezentem jak wypoczynek w górach a po nim niezwykłe wspomnienia. Zafunduj mamie i sobie pełny wrażeń weekend w Zakopanem i cieszcie się wspólnym czasem razem! My przygotowaliśmy trzy propozycję apartamentów.

Pierwszą propozycją będzie apartament Annapurna, to przytulne wnętrze spodoba się każdemu kto lubi nowoczesność z nutą góralską. Apartament zlokalizowany jest w centrum zakopanego,idealny do wypoczynku dla max. 4 osób. W skład apartamentu wchodzi: salon z rozkładanym dwuosobowym narożnikiem, TV, aneks kuchenny w pełni wyposażony, łazienka i sypialnia z łożem małżeńskim.

 

Drugą propozycją jest bardzo klimatyczny apartament Vintage. Zlokalizowany jest w sercu miasta a do słynnych Krupówek można dojść w niecałe 5 minut spacerem. W apartamencie można poczuć klimat minionej epoki z domieszką nowoczesności i wyrafinowanego smaku artystycznego. Idealny do wypoczynku dla 5 osób. W skład apartamentu wchodzą: salon z rozkładaną 2-osobową sofą, stolikiem kawowym,TV, WIFI, sypialnia nr. 1 z łóżkiem małżeńskim, sypialnia nr. 2 z pojedynczym łóżkiem, kuchnia w pełni wyposażona i łazienka.

Trzecią i ostatnią propozycją będzie apartament Jasny, również zlokalizowany w centrum miasta. Przeznaczony dla max. 6 osób. Apartament posiada elegancką sypialnię z łożem małzeńskim, przestrony salon, w którym znajdują się dwie rozkładane sofy, TV, WIFI. aneks kuchenny, który jest w pełni wyposażony i z łatwością można przygotować wspólnie posiłki, łazienkę z kabiną prysznicową.

Zapraszamy wszystkie mamy do naszych apartamentów!