30.04 zakończyła się aukcja charytatywna na rzecz Fundacji Brat Słońce, a dokładniej na na rzecz Kalwaryjskiego Ośrodka Pomocy. Aukcja charytatywna trwała dwa tygodnie, a do wylicytowania był tygodniowy pobyt w klimatycznym góralskim apartamencie Klonowym. Ten wyjątkowy apartament mieści się w zabytkowej willi Kondradówka z 1893. Sam apartamentem utrzymany jest w klimacie góralskim. Wyposażony jest w przestronny salon z aneksem kuchennym, w sypialnię i łazienkę. Jest to idealne miejsce do wypoczynku dla 4 osób, dodatkowo nieopodal znajduję się stacja PKP/PKS.

Finalną kwotę jaką udało się uzbierać podczas licytacji to 860zł. Kwota ta zasili Kalwaryjski Ośrodek Pomocy O. Wentantego, gdzie wspiera się rodziny i osoby indywidualne w pokonywaniu życiowych trudności przez zaangażowanych duszpasterzy oraz specjalistów – psychologów, terapeutów oraz prawników.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w aukcji, a osobie, która wygrała licytacje serdecznie gratulujemy i życzymy udanego pobytu w Zakopanem.

A już niedługo kolejne aukcje VisitZakopane charytatywnie!