Widokowe apartamenty SPA w Kościelisku

Widokowe apartamenty SPA w Kościelisku

Cena: 308 574 PLN

Metraż: 24,49 m2

Widokowe apartamenty SPA w Kościelisku
Powrót do listy wszystkich apartamentów
Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: 607 677 710
Cena: 308 574 PLN Cena za m2: 12 600 PLN Metraż: 24,49 m2
  • inwestycja pod wynajem krótkoterminowy
  • fantastyczny widok na Tatry
  • infrastruktura hotelowa
  • wykorzystanie ekologicznych rozwiązań

Widokowe apartamenty SPA w Kościelisku

Nowopowstająca inwestycja w Kościelisku to kompleks 13 kameralnych budynków z apartamentami pod wynajem krótkoterminowy. Powstaje na widokowej działce, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego (1 km), dogodnie skomunikowanej z centrum Zakopanego (5 km).


Obiekt powstaje z myślą o osobach, które szukają wysokiego, hotelowego standardu, ale wolą spędzać czas w spokojnym, bardziej kameralnym miejscu niż wielkie obiekty hotelowe. W związku z tym na terenie obiektu znajdzie się recepcja, strefa wypoczynkowa SPA (siłownia, sala zabaw i basen dla dzieci), restauracja, a także miejsca do grillowania. Przewidziano także duży teren zielony z rekreacyjnym stawem.


Apartamenty będą miały zróżnicowane metraże od ok. 25 do 80 m2. Standardowo wykończone będą w stanie deweloperskim, natomiast dla osób oczekujących wykończenia “pod klucz” przygotowano taką możliwość (w dwóch opcjach wyposażenia). Na terenie obiektu znajdzie się zewnętrzny parking oraz garaż podziemny.
Przy budowie kompleksu wykorzystane są wysokiej jakości nietoksyczne naturalne materiały. Do ogrzewania użyte będa wydajne, nowoczesne gruntowe pompy ciepła, jest również możliwość wykorzystania instalacji fotowoltaicznej co wyraźnie obniży koszty eksploatacji, a także ograniczy negatywny wpływ na środowisko naturalne.
Inwestycja powstaje w dwóch etapach.


Szczegóły na stronie: www.polanyenklawa.com

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: +48 607 677 710

    WYŚLIJ ZAPYTANIE O TEN APARTAMENT

    Zadzwoń