Antalovka Residence – bajeczny widok na Giewont

Antalovka Residence – bajeczny widok na Giewont

Cena: 712 000 PLN

Metraż: 44,50 m2

Antalovka Residence – bajeczny widok na Giewont
Powrót do listy wszystkich apartamentów
Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: 607 677 710
Cena: 712 000 PLN Cena za m2: 16 000 PLN Metraż: 44,50 m2

Antalovka Residence – bajeczny widok na Giewont

Nowa, świetnie zlokalizowana inwestycja z luksusowymi apartamentami pod wynajem krótkoterminowy. W elegancko wykończonym budynku znajdą się 22 apartamenty, podziemny parking i strefa SPA.

Rozlokowane będa na 4 kondygnacjach (parter, pierwsze i drugie piętro oraz poddasze). Metraże są zróżnicowane od ok. 30 m2 do 70 m2. Apartamenty sprzedawane są w stanie deweloperskim – na życzenie polecamy sprawdzonych architektów zajmujących się kompleksowym wykończeniem wnętrz. Na wszystkie piętra prowadzić będzie przeszklona winda. W skład strefy rekreacyjnej wejdzie sauna oraz zewnętrzne jacuzzi z widokiem na góry. Strefa SPA będzie dostępna jedynie dla gości obiektu. Budynek świetnie wpasuje się w architekturę otoczenia, ponieważ w jego bryle zachowane będą elementy charakterystyczne dla regionu.


Lokalizacja inwestycji jest bardzo atrakcyjna. Jest to spokojna część Zakopanego, a jednocześnie jedynie 1,5 km od Krupówek. Dzięki temu będzie z pewnością cieszyć się zainteresowaniem turystów. Antalovka Residence polecamy inwestorom szukającym najlepszej obecnie opcji zakupu apartamentów pod wynajem krótkoterminowy.

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: +48 607 677 710

Zadzwoń